Vapë e madhe/ Bora Zemani nuk duron dot më: Merr gërshërët dhe pret flokët live

Orët e fundit po qarkullon një video vírale nëpër rrjete sociale e portale të ndryshme ku shihet Bora Zemani e cila prej flokët e saj LIVE përpara kamerave.

Videoja pati shikueshmëri të lartë në vetëm pak orë, pasi të gjithë ishin kuriozë të shihnin se si moderatorja e ‘PërPuthen’ arriti në një vendim të tillë dhe sesi duket ajo pas prérjes se flokëve.

Ajo i vendos flokët përpara që të shihet edhe në pasqyrë, i ndan në dy anë dhe fillon duke i prérë, një herë gjysmën e djathë e më vonë atë të majtën.

Pavarësisht faktit se videoja mori një shikueshmëri të lartë, komentet negative nuk munguan për moderatoren bukuroshe.Bora Zemani – Height, Facts, Biography, Age | Models Height

Të gjithë shkruanin për të se flokët që kishin prérë ishin fallco, ashtu siç ishte edhe ajo vetë gjatë programit dhe jashtë tij.

Siç duket ka akoma një pjesë të mirë të ndjékësve të programit të cilët besojnë se çdo gjë që ndodh aty është një skénar i realízuar nga autorja Olsa Muhameti, në bashkëpunim me moderatoren Bora Zemani.

 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *