Aida shkëlqen me fustan nusërie

Aida Doçi është një këngëtare që e tregon vetën të zonja në secilin aspekt.

Pasi që ka një përkushtim të madh tek publiku, ajo publikon fotografi të shumta për fansat e saj, shkruan “Kosovarja”.

Edhe në thjeshtësi dhe si nuse, po ashtu edhe si nuse ajo duket perfekte dhe e dalluar.

Këtë herë, me fustanin e kaltërt dhe rregullimin tek vetja Aida shkëlqen dhe vërehet që i ka hije shumë.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *