Kujt i thotë falma Adelina Tahiri?

Adelina Tahiri së fundi ka publikuar disa imazhe në mbishkrimin e të cilave shkruan “Falma?”.

Nuk është duke i kërkuar askujt falje, thjesht kështu titullohet kënga më e re e lansuar nga ajo në bashkëpunim me Anxhelo Kocin, shkruan “Kosovarja”.

Adelina njihet për paraqitjet e saj gjithmonë të qëlluara, me veshje nga markat më të shtrenja e plot stil.

Në këto imazhe këngëtarja shfaqet e veshur me ngjyra verore, me shumë aksesorë dhe e grimuar deri në detaje.

Ky është projekti i parë i Adelinës për vitin 2021, ndërsa ajo ka paralajmëruar se është duke punuar edhe në këngë të tjera. /Kosovarja/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *