Dalin fotot/ Paska plasur keq midis Oltit dhe Armandos, janë kapur keq për Linditën

Armando dhe Olti janë përfshirë në një ko nflikt fizik me njëri-tjetrin gjatë publicitetit. Të dy janë parë duke g oditur njëri-tjetrin.

Ishte Armandi që i hodhi mikrofonin Oltit ndërsa ai iu kundërpërgjigj me go ditje. Të gjithë të pranishmit u ngritën në këmbë për të ndarë ata të dy. Naturlig bodybuilding – appellen og fordelene ved ægte naturlig bodybuilding steroide piller promo code vægtløftningssimulator 3: fitness hjemme gym kabel maskiner vedhæftet fil crossfit bodybuilding muskel styrke træning træning.

Z ënka mori fund shpejt, por debati vijoi ende ndërsa ditën e sotme në studio, Armandi tha se molla e sherrit ishte Lindita.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *