Qenka lidhur me Mevlanin thonë/ Aristela habit me deklaratën: Do martohem këtë verë më duket

Edhe pse ka disa javë që “Për’puthen” ka mbyllur sezonin e dytë të saj, konkurrentët pjesëmarrës vijojnë që të tërheqin vëmendjen e të gjithëve me postimet që bëjnë në rrjetet sociale.

Së fundmi, Aristela, e cila zgjodhi të dilte nga programi i dashurisë vetëm, as me Princin, as me Blerimin ka publikuar një video në Instastory.

Aristela ndodhet në një makinë dhe në video shkruan: “Se ç’më ka hip një nur, do martohem këtë verë më duket”, shoqëruar me emoji që qeshin.

Ndër të tjera, vihet re se Aristela ka ndërruar ngjyrën e flokëve duke u kthyer në brune.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *