Thuhet se e la burri për psikologen 20-vjet më të re/ Reagon për herë të parë Alma Bektashi: Jemi më mirë pa burra…

Ditën e djeshme u bë e ditur se këngëtarja e mirënjohur dhe shume e dashur nga publiku Alma Bektashi i ka dhënë fund martesës me bashkëshortin e saj, Sokolin pas 25 vitesh.

 

Burime për “Panorama Plus” bënë të ditur se Sokoli ka krijuar një lidhje dashurie me një psikologe 20 vjet më të re.

Alma ka qenë gjithmonë shumë e rezervuar kur bëhet fjalë për jetën private dhe kështu po vepron edhe pas lajmeve.

Ajo ka reaguar duke postuar disa foto në Instagram ku shfaqet krah mikeshës së saj, Jonidës pas intervistës që ka dhënë në “Jonida’s room”. Gjatë intervistës, Alma nuk e ceku aspak ndarjen nga bashkëshorti.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *