Tea në Prishtinë, habit përcjellesit me kë kaloi natën

Ish-protagonistja e programit “Për’puthen”, Tea Trifoni, vazhdon të jetë një nga emrat më të komentuar në mediet rozë.

Krahas kësaj, “Përputhen” po vazhdon turin dhe dje ishte në Prishtinë, shkruan GazetaBlic.

Pa dyshim nuk kishte si të mungonte Tea e shoqëruar me Fationin ku nuk dyshja nuk u ndal për asnjë moment.

Mirëpo, Tea ka befasuar ndjekësit me fotografinë e postuar në ‘story’ ku shihet se ka kaluar natën me Shqipen.Kujtojmë se, Shqipja dhe Tea kanë qenë për një kohë të gjatë të tenisonuara me njëra-tjetrën por me sa duket gjërat kanë ndryshuar./Blic/

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *