Në këtë gjendje shkon Gili tek doktori

Këngëtarja e mirënjohur Gili, sot ka marr vaksinën anti-Covid 19.

Këtë e ka bëre të ditur përmes llogarisë së saj personale instagram, shkruan InfoKosova.

Ajo ka publikuar momentin deri sa është vaksionuar.

Por ajo që ra më së shumti në sy ishte veshja e saj dhe dukja e saj.

Këngëtarja kishte veshur një pal pantallona ngjyrë vjollcë dhe një maic me lule verore, ndërsa flokët i kishte kapur si rallë herë të pa rregulluara./InfoKosova/

Shiko fotografinë më poshtë:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *