Mediat italiane shkruajnë për bashkëshorten e Granit Xhakës

Granit Xhaka mund të jetë transferimi i parë i Romës gjatë afatit kalimtar të verës.

Ylli nga Kosova kërkohet me ngulm nga jose Mourinho që dëshiron ta përforcojë repartin e mesfushës.

Një transferim i mundshëm i Xhakës te Roma, ka bërë që mediat rozë në Itali të merren edhe me familjen e tij.

Gazeta e madhe italiane, Corriere dello Sport ka shkruar për bashkëshortën e Granitit, Leonitën e cila është mjaftë e bukur dhe njëherit edhe aktive në rrjetet sociale, raporton gazeta Olle.

“Leonita është gruaja e mesfushorit të ardhshëm të Romës, Granitit ajo poston shumë foto në Instagram së bashku me bashkëshortin e saj dhe fëmijët, ajo është gati për të jetuar në Romë”, ka shkruar CDS.

Më poshtë keni disa foto të Leonit së bashku me Granitin dhe fëmijë.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *