Mevlani ia dha flaken rrjetit, kapet ‘mat’ duke u përqafuar me një femër

Mevlan Shaba, nuk ka edhe aq fat në dashuri, kjo pasi qëndroj në emisionin e dashurisë përputhën për nëntë muaj rresht dhe në fund nuk u Përputhën me askënd.

Nga emisioni doli me Ledjanen për tu njohur me shumë, por njohja e tyre përfundoj pas një jave largimi, shkruan InfoKosova.

Në rrjet po qarkullon një fotografi teksa shihet Mevlani në përqafimin e një tjetër femre.

Nuk dihet marrëdhënia e tij me të, por mbetet të shihet në vazhdim./InfoKosova/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *