Duke qenë se lansoi projektin e ri muzikorë, Tayna, mahniti me bukurinë e saj, shkruan “Kosovarja”.

Mbi të gjitha ajo dallohet për linjat trupore përfekte që edhe këtë herë i ka vënë në pahë.

Së fundmi ka publikuar fotografi nga prapaskenat e klipit të realizuar të cilat po komentohen pozitivisht në llogarinë e saj Instagram.

Ajo është shfaqur në secilën skenë të dallueshme nga tjetra dhe shumë të veçanta. /Kosovarja/

Shikojeni vetë!