(Foto) Do mbeteni pa fjalë kur ta shikoni, ja si duket Antonela pa grim/ Me zor do e njihni


Antonela Berishaj është kthyer në qendër të vëmendjes së mediave rozë pas daljes nga Përputhen. Ajo është komentuar jo vetëm për takimet e saj në Përputhen por edhe për pamjen e jashtme.

Ish konkurrenten jemi mësuar ta shohim gjithnjë të kuruar pasi së fundi është bërë pjesë e televizionit.

Pak më parë, Antonela ka publikuar një video ku shfaqet krejt ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim në ekran. Ajo shfaqet pa pikë grimi dhe me flokët e parregulluara duke befasuar ndjekësit me pamjen e saj.
You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *