Pasi mori të gjitha vajzat e ”Për’puthen” radhë Atdheu nuk humb kohë ia luan edhe këngëtares së pasur/ Ja çfarë ka bërë ajo….

Mes komentuese ishte edhe Morena Taraku, e cila komentoi me një zemër. Kujtojmë se, më herët ka pasur edhe zëra se mund të kishte një lidhje mes tyre. Megjithatë Morena vetë tha se atë dhe konkurrentin e Për’puthen, Atdhe Xharavinën i lidh vëllai i këtij të fundit, Butrinti.

Atdheu ishte i ftuar ditën e djeshme në “Top Arena”, ku foli për ndarjen nga Sara dhe imazhet që i kanë mbërritur për një lidhje të re që spekulohet të ketë nisur ish konkurrentja e Për’puthen.

Kur Antonela e pyeti për nënën, ai nisi të përlotej duke thënë se “për të jeton”.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *