Luana në këtë foto s’la gjë pa na treguar…

Këngëtarja dhe prezantuesja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, duket se po e shijon tejet shumë këtë periudhë.

Ajo ka ndërprerë thuajse të gjitha aktivitetet e saj muzikore që pas shpërthimit të pandemisë coronavirus.

Ajo po tregohet aktive herë pas here në rrjetet sociale, duke ndarë me fansat ndonjë foto nga jeta e saj e përditshme.

Moderatorja e shndërruar në këngëtare, Luana Vjollca, së fundmi ka ndarë edhe një foto të bukur, ku është shfaqur tejet sensitive.

Duke parë kështu, atëherë çfarë i mbeti pa na treguar?/Kosovarja/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *