Arbana Osmani e dashuruar si asnjëherë më parë/ Poston foton e Eduartit dhe i shpreh dashurinë: Dritë dielli!

Arbana Osmani vijon udhëtimet në Greqi, bashkë me bashkëshortin e saj, Eduart Grishaj. Shumë aktive në rrjetet sociale me postimet e saj, moderatorja nuk harron ti dedikojë mesazhe dashurie partnerit të saj.

Këtë herë, duke publikuar një story, me foton e Eduardit, Arbana shkruan “Dritë Dielli”.

Ky padyshim është një nga komplimentet më të bukura që mund të marrë dikush. Kujtojmë se djali i tyre quhet Diell.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *