Po flitet se i dashuri i Jasminës është Alesandro, ajo tregon të vërteten

Jasmina Kadriu tregoi se është në lidhje dashurie përmes disa përgjigjeve me përcjellësit në instagram.

E fansat e saj menjëherë dyshuan se ai mund të jetë Alesandro me te cilin e shohim shumë shpesh, shkruan InfoKosova.

Ajo tha se me të nuk ka asgjë më shumë se shok duke treguar se nuk është i dashuri i saj.

”Nuk ka asgjë përvec respektin dhe dashurinë time për personin që është dhe me vjen keq që ju nuk njihni as një përqind të atij djali se është flori” ishte përgjigja e Jasminës./InfoKosova/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *