Andi e “injoron” totalisht lidhjen e re të Jasmines

Andi Artani dhe Jasmina Kadriu, dolën nga emisioni si çifti i Përputhën, edhe pse nuk zgjati më shumë se dy javë.

Ish çifti pas ndarjes ka vazhduar duke hedhur kunja për njëri-tjetrin, shkruan InfoKosova.

Andi Artani u përfol për një lidhje dashurie me këngëtaren kosovare Diona Fona, ku më pas e mohoj pejani në një intervistë televizive.

Ndërkohë, ishte Jasmina ajo e cila e beri se është në një lidhje dashurie përmes bashkëbisedimit me fansa.

Përkundër këtij lajmi, Andi ende nuk ka reaguar asgjë, ku megjithatë vazhdoj të publikoj nga jeta e tij personale./InfoKosova/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *