Befasuse, Atdheu dhe Morena fotografohen bashkë në Turqi

Morena Taraku është ndër femrat me të komentuara në showbizin shqiptar.

Çdo publikim nga ajo zgjon kureshtje të madhe tek publiku.

Ajo shpesh shihet nën shoqërinë e Atdheut i cili kishte qenë pjesë e programit ‘Për’puthen’, të cilin e quan vëlla.

Ata së fundmi janë bërë bashkë në Turqi, ku nga atje Atdheu u kujdes të sjellë një imazh të bukur.

Këtë publikim e ka ripostuar këngëtarja duke e shoqëruar me zemra./Indeksonline/

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *