Pasi iu publikua fotografia e parë me të dashurin, ky është veprimi i fundit i Anes

Ana Kauri sot ishte në qendër te vëmendjes dhe kjo për shkak të publikimit të fotografisë me të dashurin e saj misterioz.

Ishte faqja “vipat e bollokut” ajo e cila nxori e para fotografinë e Anës ku më mas p.ushtoj rrjetin, shkruan InfoKosova.

Ndërkohe, Ana duket se nuk e ka mendjen fare këtu.

Ajo ka publikuar një fotografi të re në llogarinë e saj instagram, teksa shihet hipur mbi veturë dhe po “këqyrte seri”./InfoKosova/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *