Sa e bukur duket vajza e Ledrit dhe Sarës

Sara dhe Ledri ndjehen si prindërit më të lumtur pranë vajzës së tyre.

Dyshja pasi që kërkojnë në vende të ndryshme, nuk ndalen duke publikuar imazhe të shumta për ndjekësit, shkruan “Kosovarja”.

Në këtë kohë të nxehtë, ata shetiten relaksohen në vende të ndryshme bashkë me vajzën e tyre.

E, në imazhin e publikuar shihet se sa shumë është rritur dhe zbukuruar Poema e vogël.

Për më shumë, mund ta shihni fotografinë në vijim.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *