Ja çfarë e shtin të bëj Tea motrën e saj midis qyteti

Tea Trifoni postoi një video me motrën e saj Marian.

Tea i thotë Marias të kap njs shalqi në dorë dhe të dal në fotografi, shkruan InfoKosova.

Maria duket se heziton pasi i thotë se Tea e poston, pasi ajo e bind ulet dhe kap një shalqi në dorë.

E ajo nuk e dinte që Tea po i bënte video, kush e di si reagoi kur e pa këtë./InfoKosova/

Shiko videon:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *