Ish- e dashura e Rinianit, pjesë e “Për’puthen” në sezonin e tretë

Partnerja disa vjeçare e Rinianit u be publike pas disa fotografive që qarkulluan në rrjete sociale.

Por tashmë edhe një ish-partnere tjerët e tij ka dalë në skenë.

Një vajzë shqiptare e cila pretendohet se është ish-partnerja e tij ka marrë pjesë në audicionet e “Për’puthen 3”.

Riniani është takuar me të në audicion dhe duket se ishte një takim i sikletshem nga të dyja palët.

Kujtojmë, se Rinani pas daljes nga “Për’puthen” në emisionin “Express Rozë” kishte treguar se ka gjetur dashurinë e jetës.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *