Murati më ka hequr nga… Ola tregon arsyen e ndarjes nga turku bukurosh

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Ola Zenelaj ishte mbrëmjen e sotme e ftuar në emisionin “Top Arena”. Ajo foli për herë të parë për raportin me Muratin pas daljes nga programi i dashurisë.

Ola rrëfeu se nuk janë çift dhe se Murati e ka hequr nga Instagrami. “Çfarë i bëre ti?”, e pyeti Manushi, por ish-konkurrentja u përgjigj shkurt “Asgjë”.

Vetë ajo nuk e ka hequr ende Muratin nga rrjetet sociale. “Unë rri e shikoj dhe adhuroj”, tha ajo duke qeshur.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *