A e konfirmoi me këtë mesazh Ledjana “punën e fshehur në Belgjik”?

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Ledjana Prenga do të kujtohet nga ndjekësit e këtij programi për raportin e saj me ish-konkurrentin, Mevlan Shabën.

Në emisionin e dashurisë, dyshja shkaktoi herë pas here ‘drama’ me zënkat, ndarjet e ribashkimet e njëpasnjëshme.

Një temë që u përfol në emision, që edhe lëkundi marrëdhënien e Ledjanës me ish-konkurrentin, ishte lidhja e saj e aluduar me dikë në Belgjikë.

Ajo u sulmua edhe nga ish-konkurrentja, Melisa Lleshi në rrjetin social “Instagram”, për këtë marrëdhënie jashtë programit, por që kurrë nuk e pranoi madje e kundërshtoi dhe e mohoi fuqishëm.

Por, deklarata e Ledjanës së fundmi në rrjetin social “Instagram” duket se ka konfirmuar thashethemet që zgjatën me muaj.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *