E gërrditshme, Melisa dhe Andi po vuajn për famë, tash thonë se janë pajtuar

Çifti i njohur, Andi dhe Melisa duket se janë duke vuajtur për pak vëmendje.

Dyshja dje inskenuan ndarjen e tyre, ku Melisa ia hoqi “folloëin” dhe e mbylli Instagramin.

Ndërsa sot, Melisa ka thënë me anë të një Instastory, se janë pajtuar me Andin.

He me mo se kush eshte ajo femër qe s’ka bere namin pas nje zenke.

Ndjese por jemi bashke gjithmonë”, ka shkruar Melisa ne postimin e saj ku ia ka bashkangjitur nje fotografi me Andin.

Shpresojm qe dyshja ta kenë marrë vëmendjen që e kanë dashur dhe të mos kenë nëvoj të inskenojnë gjëra të tilla./Indeksonline/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *