Nora ngrit temperaturat, vë në plan të parë trupin si ‘peshk’

Nora ka sjellë poza nga plazhi.

Këngëtarja kosovare pas lansimit të këngës së re po shijon pushimet bashkë me vajzën e saj Renne.

Nora nuk hezitoi të ndajë imazhe pr.ovokuese në bikine duke vënë në plan të parë asetet fantastike trupore që posedon.

Ajo u pëlqye dhe komentua shumë nga fansat e saj të cilët e kanë përzemër këngëtaren.

Ndryshe, bashkëpunimi i saj me Melindën dhe Gjikon arriti 4 milionshin në yotube./Lajmi

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *