A ndahen çifti simpatik, Fidani dhe Rita?

Fidan Gashi dhe Rita Haziri, njëri prej qifteve më të reja të estradës dhe më të dashurit e publikut.

Së fundi, po përjetojnë krizë në lidhjen e tyre, e cila pritej të kurorëzohej me martesë, duke qenë se në bashkëpunimin e fundit “Ty t’ka rritur Nana”, Fidani i propozoi Ritës me një unaz të qmuar.

 

 

Dyshja në rrjetet sociale nuk ndiqen, gjithashtu, Rita i ka fshirë të gjitha fotografit e përbashkëta me Fidanin, derisa ky i fundit nuk ka vepruar njejt.

 

Ndërsa, goditja e fundit ishte nga vet Fidani i cili lansoi këngën, “Sjena mo”, ku flet për dashurinë dhe ndarjen.

Shpresojmë të jetë diqka kalimtare e çiftit simpatik, mbetet të shihet. /Kosovarja/

 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *