Edhe një tjetër konkurrente e ‘’Për’puthen’’ i futet muzikës, i këndon kokainës në videoklipin e saj

Ish-konkurrentët e ‘’Për’puthen’’ kanë shfrytëzuar famën që u dha programi si trampolinë për t’u futur në botën e televizionit e kryesisht muzikës duke publikuar këngë një numër i madh i tyre.

Një tjetër konkurrente ka befasuar ditën e sotme duke ardhur me videoklip.

Bëhet fjalë për konkurrenten e ‘’Për’puthen +40’’, Linditën, e cila publikoi këngën ‘’COCO’’ dhe shfaqet e veshur me bikine gjersa ekspozon trupin e saj.

Lindita nuk arriti të gjejë ‘’përputhjen’’ e saj në program por si duket ka vendosur të fokusohet tek karriera dhe fama që i dha programi./party

 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *