Gold Ag ndalet në mes të autostradës dhe bënë këtë gjë

Reperi Gold Ag ka filluar mbrëmjet e tij muzikore.

Ai zakonisht po udhtonë nga Presheva, në Prishtinë dhe më pas për të vazhduar drejt Shqipërisë, shkruan InfoKosova.

Ditën e sotme ai ka publikuar një fotografi teksa shihet se ka ndaluar në mes të autostradës.

Ndalesën e beri sigurisht për të bëre një fotografi perfektë./InfoKosova/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *