“Miss lagjia”, kështu dukej Enca para ndërhyrjeve

Enca është bëre nostalgjike.

Këngëtarja shqiptare e cila është mjaft e dashur nga publiku sot ka hap arkivat, kështu duke sjellë foto të vjetra.

Foto e parë që ka sjellë është e realizuar para 11 vitesh, ku Enca duket e re tipike një vajzë lozonjare.

“Miss lagjia 2010”, foto nga kamera e laptopit” shkruan Enca sipër imazhit që ka sjellë.

Por jo vetëm.

Ajo solli edhe një imazh të vitit 2012 teksa tregon se ka mbajtur mësime për piano.

“Miss Ruensa 2012”, Une kam mbajtur mësime për piano për tri vite ( gjithashtu teori muzike dhe mësime për vokali për 7 vite)”, shkruan Enca duke zbuluar disa të pathëna më herët.

Këngëtarja po ashtu solli imazhe edhe nga shkolla mesme si dhe një të fillimit të karrierës.

Ndryshe, Enca ka shënuar mjaft sukses me këngën e saj të fundit “Rakia”. /Lajmi

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *