Nami në audicione! Djaloshi ledhatonte Sarën, e cila më pas e zhveshi në sy të Atdheut!

Edhe pse “Për’puthen” ka mbaruar zyrtarisht me edicionin e dytë, në ekran po vazhdojnë të shfaqen xhirime nga audicionet nëpër qytete të ndryshme të Shqipërisë

Personazhe interesante po konkurrojnë çdo ditë ndërsa një prej tyre ishte edhe djaloshi me emrin Mateo.

20-vjeçari mori vëmendje të madhe pasi u shpreh se di të bëj striptizëm dhe filloi të kërcejë e prek Sarën.

Kjo e fundit e zhveshi djaloshin dhe gjithçka ndodhi në sy të Atdheut.

Xhirimet janë realizuar në kohën kur dyshja ishin bashkë, por me sa shihet edhe nga pamjet Atdheu vetëm shikonte duke qeshur gjithë skenat.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *