Zbulohet e vërteta për arrestimin e ish-konkurrentit të “Për’puthen”

Në rrjet po shperndahet një lajm se ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Atdhe Xharavina, është arrestuar nga policia, në një video të shpërndarë në rrjete sociale, Atdheu shihet i shtrirë në makinë me duar para, derisa policia i vendos prangat.

Me shpejtësi u përhap lajmi se ai është arrestuar ndonëse nuk jepej arsye.

Burime pranë Atdheut kanë zbuluar per Kryefjala.com se në të vërtetë ish-konkurrenti është mirë dhe nuk është arrestuar, ai ka qenë në xhirimet e nje emisioni.

Pra, e gjitha ka qenë një skenë xhirimi dhe Atdheu është shendoshë e mirë!

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *