Habit Ola, bëhet asht e lëkurë

Ola Zenelaj ditë më parë e ftuar tek Antonela tregoi se nuk është më bashkë me Muratin.

Ajo tha se e provuan lidhjen prapa kamerave dhe nuk u shkoi, shkruan InfoKosova.

Mirëpo nuk dihet a është kjo arsyeja por Ola duket se ka humbur mjaft kilogram.

Në videon e fundit që postoi ajo duket shumë më e dobët./InfoKosova/

Shiko videon:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *