A po bëhet Shpat Kasapi baba për herë të parë?

Dyshja simpatike Shpat Kasapi dhe Selvija Jao, para pak muajsh kurorzuan dashurinë e tyre me martesë.

Së fundmi, ajo në llogarinë e saj në Instagram ka postuar një fotografi ku është krahë këngetarit.

“Një arratisje e vogël. Shpati energjik si gjithmonë”, ka shkruar bukuroshja duke treguar kështu se çifti simpatik janë drejt pushimeve.

Gjithashtu ata duken mjaft të lumtur pranë njëri tjetrit.

Disa po thonë se bashkëshortja e Shaptit është shtatzënë. Cila është e vërteta?

 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *