Ish i dashuri i kapet “mat” duke puthur një tjetër femër, Bora Zemanit duket se…

Ditën e sotme Donald Veshaj ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë, dhe kjo për faktin pasi ishte kapur mat duke puthur një bionde misterioze, shkruan InfoKosova.

Fillimisht u mendua se ishte Romeo, por më pas u zbulua se ishte Donaldi, pasi Romeo u fotografua në një muze me vajzën nga Shqipëria, Aleksian.

E kto lajme duket se Bores nuk po ia prishin terezinë.

Ajo ka vazhduar të publikoj video në instastory duke reklamuar produkte të parfumit./InfoKosova/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *