Ke 10 muaj pa qullosur gjë s’ke faj/ Arjan Konomi e bën Mevlanin të flasë me vete me këtë koment

Mevlan Shaba është kthyer në një nga personazhet më të dashur dhe të pëlqyer nga ndjekësit. Ai është shumë aktiv në rrjetet sociale ku publikon foto të ndryshme me personazhe të njohur të ekranit.

Së fundi, Mevlani është shfaqur krah prezantueses Valbona Mhilli dhe në llogarinë e tij

Një ndër komentuesit është edhe opinionisti i “Përputhen”, Arjan Konomi, i cili ka thumbuar Mevlanin me komentin epik.

“S’ke shume faj dhe ti o Mevlan! Vajte 10 muaj pa bere gje ”, shkruan Arjan Konomi në foton e publikuar në Instagram.You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *