Atdheu i tregon të gjitha për ndarjen nga Sara/ Ajo iku më la, kurse unë…

Pas një lidhje me ulje e ngritje mes Atdhe Xheravinës dhe Sara Malaj fundi i tyre erdhi ndarë.

Kjo u bë e ditur nga dyshja dhe ish – konkurenti i “Për’puthen” zbuloi se Sara ka qenë ajo që e ka lënë këtë të fundit.

Në InstaStory ku Armando Shehu – Andi1, ka pyetur ndjeksat se cilat janë arësyet e ndarjes nga partnerja, Atdheu kishte shkruar: “Ja hapa zemren i shpreha dashurinë shumë iku më la”, bashkangjitur me një emoji të mërzitur.

 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *