Mevlani kujton kohën e artë, zbulon një moment emocional me Ledjanën

Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Mevlan Shaba, së fundi ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit në Instastory përmes mundësis ku mund të parashtrojnë pyetje.

E si gjithnjë, pyetjet rreth Ledjanës, ish të dashurës dhe ish – konkurentës, nuk kanë munguar.

“Cili ka qenë momenti më i mirë me Ledjanën?”, ishte njëra prej pyetjeve të ndjekësve, këngëtari e kujton akoma atë moment dhe e tregoi shumë haptazi momentin e tyre të ëmbël “Akoma qesh kur e kujtoj, ishte momenti kur ne ziheshim dhe sa shikonim njëri-tjetrin në sy qeshnim të dy prapë”, ka zbuluar ai.

Ndryshe, dyshja ka kohë që janë ndarë dhe kanë rrëfyer se nuk ka mundësi për një ribashkim. /Kosovarja/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *