(Foto) Tani njihet si djali nga Fieri që po çmend vajzat, por nuk do e besoni si dukej Fationi shumë vite më parë

Fation Kuqari vazhdon të mbetet një ndër konkurrentët më të komentuar të “Përputhen”,edhe pas daljes nga programi.

Sot çmend vajzat, nuk do ta merrni me mend si dukej Fation Kuqari

Ai është shumë aktiv në rrjete sociale, ku së fundmi ka publikuar një foto të shumë viteve më parë. Siç duket, Fationi është bërë nostalgjik dhe ka ndarë me ndjekësit një foto kur ishte vetëm 1-vjeç.

Nëse nuk do e kishte publikuar vetë, me siguri askush nuk do ta njihte. Fationi shihet me shumë flokë dhe shumë ndryshe nga tani.

Sot çmend vajzat, nuk do ta merrni me mend si dukej Fation Kuqari

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *