Aktori i famshëm gjendet i vdekur në apartamentin e tij

Aktori Michael Williams, ka ndërruar jetë në moshën 54 vjeçare. Dyshohet se aktori i njohur për rolet e tij në të, në “The Wire” dhe “Love Country” ka ndërruar jetë për shkak të mbidozës.

Një burim tha për “Thw New York Post”, se ai u gjet pa ndjenja në apartamentin e tij në Brooklyn nga nipi i tij.

Lajmin tragjik e konfirmoi më pas edhe përfaqësuesja, Marianna Shafran:

“Me pikëllim të thellë familja njofton vdekjen e aktorit të dominuar për Emmy, Michael Kenneth Williams”.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *