Dhjetë vjet më i ri: Pamja e re e Arjan Konomit ‘çmend’ rrjetin

Dje pasdite në Top Channel nisi sezoni i ri i “Përputhen”.

Rrjedha e emisionit në strukturë dhe aspektin vizual mbetën po ato të sezonit të shkuar, vetëm se me disa ndryshime ‘estetike’ për të dhënë shijën e një kapitulli të ri.

Në episodin e parë u prezantua njëra vajzë dhe shumica e djemve të programit.

Vëmendja sigurisht që nuk mungoi.

Komentet për përzgjedhjen e djemve ishin në shumicë të kënaqshme pozitive.

Djemtë dukeshin më të matur por njëkohësisht më të ndryshëm në karaktere, krahasuar me sezonin e shkuar.

Por, vëmendjen më të madhe mund të themi që e mori pamja e opinionistit Arjan Konomi.

FOTO: Opinionisti Konomi në fillim të sezonit të kaluar (Shtator 2020)

Ai ngjante dhjetë vjetë më i ri me stilin e ri të flokëve që ‘shtoi’ disa dyshime.

I ka mbjellur? Ka vendosur paruke? Apo bëhet fjalë vetëm për një stil ndryshe të flokëve?

Opinionisti dhe kuratorët e imazhit e dinë më së miri përgjigjen por me apo pa dashje, Arjani mbrëmë e sot u shndërrua në kryetemë me stilin e tij të ri të flokëve. /Prive

FOTO: Opinionisti Konomi dje (Shtator 2021)

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *