Do të gjejë nuse në Përputhen/ Djali nga Durrësi i tregon të gjitha: Jam bipolar unë tha…

Për’puthen” startoi sot sezonin e tretë. “Për’puthen” vjen sërish duke premtuar emocione dhe përputhje sa më të vërteta.

 

Sot është prezantuar kasti i parë i konkurrentëve meshkuj, të cilët do kenë mundësi të njihen me vajzat dhe të kenë takime jashtë studios. Mes disa prej konkurentëve të prezantuar ditën e sotme ishte dhe një i ri nga Durrësi, Markeliano Peti.

Në studio ai pranoi se është bipolar. Markeliano është 27-vjeç ka lindur në Durrës, ku edhe banon.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *