Këngëtari shqiptar pëson të papriturën gjatë pushimeve/ Ja cfarë i ndodhi që përfundoi në spital

Prej ditcsh,Yll Limani po qëndron në jug të Shqipërisë, si një pjesë e konsiderueshme e VIP-ave shqiptarë.

Ai atje u pa mes tjerash edhe me Loredanën.

Foto të bukura, pamje të bukura por jo gjithçka duket të ketë shkuar më së miri.

Për ‘syrin e keq’, Ylli është aks identuar dhe ka përfunduar në spital.

Gjatë një loje me gurë, ai ka çarë pjesën mbi vetull për çka është dashur të intervenohet nga mjekët me qepje. /Prive.al

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *