Kështu ia mbajn duart njëri tjetrit Mihrija e Naimi

Mihrije Braha e Naim Abazi janë dyshja simpatike e showbizit shqiptar.

Për vite me radhë janë kujdesur ta mbushin tregun muzikor me hite të mëdha, shkruan Indeksonline.

Përkundër viteve, ata po arrijnë të jenë në qendër të vëmendjes me postimet dhe dedikimet që i bëjnë njëri-tjetrit.

Së fundmi Mirhija ndau disa imazhe në të cilat u shfaq mjaftë bukur por që edhe kësaj radhe tregoi që shoqërohet nga Naimi.

Për fund postoi një imazh në krahët e tij.

Duke pozuar të përqafuar, ata po arrijnë të shprehin dashurinë në çdo kohë e çdo ditë./Indeksonline/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *