Olsa Muhameti i thotë të për Përputhen 3/ Do hyjë një infermiere dhe djemtë do të jenë…

Programi që theu çdo rekord audience televizive, “Për’puthen”, do të rikthehet ditën e sotme në ekranin e Top Channel në orën 18:15. Formacioni do të jetë i njëjtë dhe pritet që ky sezon të jetë i zja rrtë.

Javën e parë të reality show-t, publiku do të njihet me 5 vajzat dhe 16 djemtë, të cilët do të ulen në karriget e beqarëve. Ata janë bërë pjesë e programit për të gjetur dashurinë e tyre, e gjithashtu për të provuar edhe një eksperiencë të jashtëzakonshme televizive!

Ditën e sotme ishte e ftuar në emisionin “Breaking” autorja e programit që në ditën e parë gozhdoi para ekranit publikun, Olsa Muhameti.

Olsa zbuloi disa detaje rreth sezonit të ri të “Për’puthen”, ku u shpreh se në javën e dytë do të nisin takimet e para jashtë. Ajo shtoi se këtë javë “konkurrentët nuk do të jenë të qetë”.

Autorja e programit tregoi gjithashtu se konkurrentet janë nga vende të ndryshme.

“Janë djem që jetojnë në Zvicër, Gjermania, është një djalë i Mitrovicës që vjen nga Nju Jork, Kemi një djalë Presheve që vjen në Për’puthen. Nga Maqedonia e Veriut mungojnë konkurrentët, por edhe mund të kemi në ditën në vijim”, tha Muhameti.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *