Ribashkohen Atdheu dhe Antonela?

Atdheu dhe Antonela shprehen hapur pelqimin per njeri tjetrit ne Perputhen, por gjerat mes tyre u krisen dhe nuk dolen se bashku si cift.

Por dicka po bluhet tashme.

Pak me pare ata kane publikuar nje postim ne Insta story nga i njejti ambient ne Tirane.

Madje burime per Kryefjala kane pohuar se dyshja kane qene duke darkuar se bashku dhe dukeshin mjaft te afert me njeri tjetrin.

Cfare i bashkoi Atdheun dhe Antonelen? Ndoshta jane duke filluar nje etap te re se bashku.

E nese eshte keshtu urime!

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *