Jehona thotë se është veshur me stil të viteve 70-ta, shikoni si duket

Jehona Sopi përpos këngëve të bukura kohët e fundit komentohet mjaft edhe për stilin e veshjes.

Së fundmi ajo psotoi një fotografi veshur më ndryshe se zakonisht, shkruan InfoKosova.

‘E dashuroj stilin e viteve te 70’- sot dicka kom bo ne ate drejtim’ ka shkruar ajo.

Dhe shikoni sa bukur po duket./InfoKosova/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *