Shqipja prezanton vajzën më të bukur në Dubai

Shqipe Hyesanaj po kalon pushimet në Dubai.

Ajo është pyetur nga përcjellësit e saj se me kë ndodhet atje ndërsa me shaka është përgjigjur se ka gjetur një sheik, shkruan InfoKosova.

E një video tjetër të tillë e ka postuar.

Ajo dëgjohet duke thënë se prezanton vajzën më të bukur të Dubait dhe në fund shfaq veten./InfoKosova/

Shiko videon:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *