Të dashuruar si asnjëherë/ Andi dhe Melisa publikojnë pamjet me pullë të kuqe

Andi dhe Melisa u rikthyen vetëm pak ditë më parë, por duken më të dashuruar se kurrë. Ish-konkurrentja ka publikuar në Instastory një video ku shihen duke shkëmbyer puthje pasionante.

“Dashni”, ka shkruar Melisa krahas videos së nxehtë, e cila tregon se gjërat mes tyre po shkojnë për bukuri.

Kujtojmë se lidhja e Andit dhe Melisës u zbulua pas daljes nga programi, pasi kishte kohë që përflitej në rrjet.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *