U tha që u nda nga Gilberta se ishte i martuar në Itali/ Flet Iliri: Boll me këto shpifje, unë jam i lumtur

liri dhe Gilberta dolën si çift nga program, “Për’puthen 40+”. Mirëpo, pas shumë çasteve romance, ata i dhanë fund lidhjes së tyre.

Iliri i cili ka qëndruar i heshtur në këtë aspekt, përmes një postimi në Instastory shpalosi të vërtetën.

Ndërkohë, deri më sot Iliri kishte qëndruar i heshtur rreth ndarjes, por duket se është lodhur nga pyetjet e shumta e ka vendosur të reagojë. Ai ka treguar se është i lumtur që është beqar. “Ka akoma, që pas shpifjeve lushnjare, më pyesin se a është e vërtetë që…? Dëgjoni o milet: Nuk kam qenë asnjëherë dhe nuk jam i martuar; nuk kam as grua dhe as fëmijë; të tjera dhe legjitime motive më larguan nga ajo e lumthit! Pra sha dhe jam lumturisht single”, ka shkruar Iliri.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *